Strona główna   >   Oferty pracy   >   Operator wprowadzania danych

Operator wprowadzania danych

Powiatowy Urząd Pracy w Gostyninie, mazowieckie / Gostynin, wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Gostyninie
Miejsce pracy: Gostynin
Numer: StPr/22/0585
OBOWIĄZKI:
Zapoznanie z obowiązującym regulaminem pracy, regulaminem organizacyjnym, przepisami w zakresie ochrony informacji prawnie chronionych, zapoznanie bezrobotnego z obsługą techniczna urządzeń biurowych, zapoznanie sie z ustawa o postępowaniu egzekucyjnym w administracji, przepisami kodeksu postepowania administarcyjnego. Pozyskanie informacji dotyczących wszczęcia postępowania egzekucyjnegio oraz najczęściej stosowanych środków egzekucyjnych, wprowadzanie dokumentów do systemu informatycznego, segregowanie korespondencji przychodzacej i wychodzacej, obsługa poczty elektronicznej i elektronicznego obiegu dokumentów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

staż w ramach środków Algorytmu

Miejsce pracy:

Gostynin

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gostyninie

wczoraj

mazowieckie, Gostynin

wczoraj

2022-06-30

Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu

śląskie, Sosnowiec

2022-06-30

Medicover sp. z o.o.

mazowieckie, Warszawa, Al. Jerozolimskie 96