Strona główna   >   Oferty pracy   >   Office manager

Office manager

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy, mazowieckie / Warszawa, 2022-05-25

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/22/06121
OBOWIĄZKI:
- obsługa poczty email przełozonego,- organizacja i obsługa spotkań, zarządzanie kalendarzem spotkań,- obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej,- dystrybucja poczty papierowej i elektronicznej, - działanie socjal media, ustawianie kampanii, zamieszczanie grafik, postów w socjal mediach,- prowadzenie rocznego kalendarium eventów, konferencji, prelekcji,- przygotowanie materiałów reklamowych, wizerunkowych firmy, kontakty w podwykonawcami,- kompletowanie dokumentacji księgowej, dostarczanie jej do biura księgowego,- podejmowanie działań w zakresie windykacji miękkiej,- wysyłanie monitów zestawień, przypomnień odnosnie płatności,- obieg dokumentacji dla polis (ubezpieczenie indywidualne, majątkowe),- obsługa posprzedażowa w ramach podpisanych polis i kontakt z klientem. Kontakt telefoniczny z klientm w celu odnawiania polis, rocznice, monitoring cyklu produktu klienta,- pilnowanie dostarczania dokumentów w zakresie dokumentacji ubezpieczeniowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Sekretarka w kancelarii prawnej (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: średnie zawodowe

Wymagania inne:

wymagane wykształcenie średnie, administracja, obsługa klienta, marketing, sprzedaż, 1 rok doświadczenia zawodowego na stanowisku asystemnckim najlepiej w branży ubezpieczenia i finanse, biegła znajomość MS Office (Excell), znajomość produktów graficznych Power Point i Canva, umiejętność pisania tekstów reklamowych w socjal mediach, skrupulatność, dokładność, rzetelność, punktualność, kultura osobista, samodzielność, derterminacja w działaniu, zdolności interpersonalne, znajomość angielskiego na poziomie B1/B2.Obowiązki: - obsługa poczty email przełozonego,- organizacja i obsługa spotkań, zarządzanie kalendarzem spotkań,- obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej,- dystrybucja poczty papierowej i elektronicznej, - działanie socjal media, ustawianie kampanii, zamieszczanie grafik, postów w socjal mediach,- prowadzenie rocznego kalendarium eventów, konferencji, prelekcji,- przygotowanie materiałów reklamowych, wizerunkowych firmy, kontakty w podwykonawcami,- kompletowanie dokumentacji księgowej, dostarczanie jej do biura księgowego,- podejmowanie działań w zakresie windykacji miękkiej,- wysyłanie monitów zestawień, przypomnień odnosnie płatności,- obieg dokumentacji dla polis (ubezpieczenie indywidualne, majątkowe),- obsługa posprzedażowa w ramach podpisanych polis i kontakt z klientem. Kontakt telefoniczny z klientm w celu odnawiania polis, rocznice, monitoring cyklu produktu klienta,- pilnowanie dostarczania dokumentów w zakresie dokumentacji ubezpieczeniowych.

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 3 800 PLN

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy