Strona główna   >   Oferty pracy   >   Office assistant

Office assistant

Klient portalu Praca.pl, mazowieckie / Warszawa, Śródmieście, 2022-09-21

Ogłoszenie numer: 7500567, z dnia 2022-09-21

Klient portalu Praca.pl

Firma transportowa obsługująca rynek europejski w zakresie przewozu towarów o różnych gabarytach. Nasz zespół tworzą wykwalifikowani pracownicy posiadający wieloletnie doświadczenie w branży transportowej. Zatrudniamy powyżej 150 pracowników różnych narodowości, nasza flota liczy 140 aut. Naszym głównym językiem jest angielski.

Miejsce pracy: Warszawa, Śródmieście

Opis stanowiska

  • przyjmowanie kierowców do pracy – przygotowanie dokumentów niezbędnych do podjęcia pracy,
  • dbanie o prawidłowy obieg informacji i dokumentów,
  • współpraca z urzędami i składanie wniosków (urząd dzielnicy, GITD, Urząd Mazowiecki),
  • sporządzanie tabel i raportów na potrzeby firmy,
  • nadawanie korespondencji i przesyłek kurierskich,
  • współpraca z kierowcami i nadzorowanie zmian kierowców.

Wymagania

  • dobra znajomość języka angielskiego (min. B1),
  • podstawowa znajomość języka rosyjskiego (ew. ukraińskiego),
  • znajomość obsługi programów Excel, Word,
  • prawo jazdy kat. B (mile widziane),
  • dokładność,
  • sumienność,
  • doświadczenie w pracy z dokumentami,
  • mile widziane doświadczenie we współpracy z urzędami: Wydział Spraw Cudzoziemców itp.

Oferujemy

  • umowa o pracę,
  • narzędzia pracy: komputer i telefon służbowy,
  • premie,
  • przygotowanie do pracy.
  • praca w godz. 8-16.