Strona główna   >   Oferty pracy   >   Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka ds. Kontrolingu Sieci Placówek Podwykonawczych

Młodszy Specjalista / Młodsza Specjalistka ds. Kontrolingu Sieci Placówek Podwykonawczych

LUX MED Sp. z o.o., mazowieckie / Warszawa, 2024-02-07

Lokalizacja: Warszawa

Twoje zadania:
  • Przygotowywanie raportów wielkości i struktury kosztów generowanych przez Klientów;
  • Analiza kosztów usług medycznych w istniejących umowach z Partnerami Medycznymi;
  • Kontrola rentowności kontraktów z Podwykonawcami;
  • Działania na obniżeniu szkodowości;
  • Analizy z zakresu kontrolingu działalności operacyjnej i medycznej;
  • Kontakt z Placówkami Podwykonawczymi.
Nasze oczekiwania:
  • Wykształcenie min. średnie;
  • Umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych;
  • Średnio-zaawansowana znajomość MS Excel;
  • Mile widziane doświadczenie w branży medycznej;
  • Sumienność, dokładność, otwartość, komunikatywność.
Poczuj komfort pracy z nami
  • Opieka Medyczna
  • Ubezpieczenie szpitalne
  • Karta sportowa
  • Program wellbeingowy
  • Możliwość pracy hybrydowej
  • Profesjonalne szkolenia
  • Parking
  • Ubezpieczenie na życie
  • Kursy języka angielskiego
  • Program Poleceń