Strona główna   >   Oferty pracy   >   Młodszy specjalista ds. archiwizacji i obiegu dokumentów z j. niemieckim

Młodszy specjalista ds. archiwizacji i obiegu dokumentów z j. niemieckim

Techem Techniki Pomiarowe Sp. z o.o., śląskie / Katowice, ul. Kossutha 9, 2022-09-15

Techem jest światowym liderem oferującym zarządcom, właścicielom i użytkownikom nieruchomości usługi rejestracji, podziału i rozliczania rzeczywistego zużycia kosztów energii oraz wody.

W związku z rozwojem działu Shared Service poszukujemy kandydata/i na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice, ul. Kossutha 9
Twój zakres obowiązków
  • Opracowywanie dokumentacji w j. niemieckim
  • Klasyfikacja/kategoryzacja dokumentów zgodnie z procedurami wewnętrznymi dla klientów niemieckojęzycznych
  • Przygotowywanie raportów i podsumowań
  • Współpraca z innymi działami spółki
Nasze wymagania
  • Znajomość j. niemieckiego na poziomie B1/B2
  • Minimalnie średnie wykształcenie
  • Nie wymagamy doświadczenia – oferujemy pełne przeszkolenie i wsparcie
  • Dokładność i zaangażowanie w wykonywaną pracę
To oferujemy
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Profesjonalne szkolenia wdrażające do pracy
  • Stałe godziny pracy
  • Pakiet ubezpieczeń
  • Atrakcyjne benefity z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • Przyjazną atmosferę w międzynarodowym środowisku
  • Udział w szkoleniach specjalistycznych
  • Dogodna lokalizacja, dobry dojazd komunikacją miejską, a dla zmotoryzowanych duży parking
Benefity
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Ubezpieczenie na życie
  • Brak dress code’u
  • Parking dla pracowników
  • Dofinansowanie wypoczynku
  • Program rekomendacji pracowników

wczoraj

REMONDIS Sp. z o.o. - Szczecin

zachodniopomorskie, Szczecin, ul. Janiny Smoleńskiej ps. „Jachna” 35

wczoraj

Akademia Handlowa Nauk Stostowanych w Radomiu

mazowieckie, Radom

wczoraj

P.H.P Eksport-Import Włodzimierz Kawczyński

kujawsko-pomorskie, Ślesin (pow. nakielski, gm. Nakło nad Notecią)