Strona główna   >   Oferty pracy   >   Młodszy administrator projektów

Młodszy administrator projektów

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu, dolnośląskie / Wrocław, 2023-02-03

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/23/0246
OBOWIĄZKI:
Śledzenie i zrozumienie zdefiniowanego procesu administrowania i zarządzania projektem z obszaru IT/ kontem w wielu średnich i dużych projektach/kontach. Pomoc w konfigurowaniu i wdrażaniu projektu z obszaru IT / konta, udzielanie wskazówek; Komunikacja z uczestnikami projektu, zarządzanie narzędziami pulpitu nawigacyjnego, współuczestniczenie w planowaniu zasobów w ramach projektów.Praca w godz. 9:00-17:00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Wykształcenie średnie, język angielski B2 w mowie i piśmieZnajomość i zrozumienie produktów G Suite oraz platform Radar i Staffing. Znajomość tworzenia dokumentacji przetargowej.Umiejętności organizacyjne.Znajomość przebiegu procesu administracji projektem tworzenia oprogramowania i umiejętność zarządzania tym procesem na każdym jego etapie.min. 6 miesięcy doświadczenia we wsparciu projektów, administrowaniu komunikacją i zarządzaniu raportami, znajomość procesu tworzenia mierników jakości i budżetowania w projekcie; um. ustalania priorytetów, zarządzania własnymi zadaniami; pracy w wielozadaniowym środowisku;

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 6 000 do 10 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

dzisiaj

Uniwersytet Jagielloński – Collegium Medicum

małopolskie, Kraków, ul. Podwale

dzisiaj

Coloplast Business Centre Sp z o.o.

lubelskie,

dzisiaj

mazowieckie,

dzisiaj

zachodniopomorskie,