Strona główna   >   Oferty pracy   >   Logistyk zaopatrzeniowiec (asystent kierownika)

Logistyk zaopatrzeniowiec (asystent kierownika)

Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego, mazowieckie / Ożarów Mazowiecki, 2024-02-12

Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego
Miejsce pracy: Ożarów Mazowiecki
Numer: StPr/24/0083
OBOWIĄZKI:
Prace biurow, zamawianie towarów na budowę. Logistyka materiałów na budowie. Zaopatrzenie na budowie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

sumienność, myślenie

Miejsce pracy:

Ożarów Mazowiecki

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 do 6 000 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego

wczoraj

Action S.A.

mazowieckie, Zamienie (pow. piaseczyński, gm. Lesznowola)

wczoraj

Portal Praca.pl

mazowieckie, Warszawa, Ursynów, Al. KEN 18

wczoraj

Euro-Truck Sp. z o.o.

mazowieckie, Mroków

2024-02-25

Powiatowy Urząd Pracy w Stalowej Woli

podkarpackie, Stalowa Wola