Strona główna   >   Oferty pracy   >   Kierownik biura

Kierownik biura

Powiatowy Urząd Pracy w Skarżysku-Kamiennej, świętokrzyskie / Marcinków, 2022-06-14

Powiatowy Urząd Pracy w Skarżysku-Kamiennej
Miejsce pracy: Marcinków
Numer: StPr/22/0095
OBOWIĄZKI:
-prowadzenie biura-obsługa klientów-prowadzenie dokumentacji-archiwizacja
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Kierownik biura (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 3)
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: niemiecki, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania inne:

Podstawowe posługiwanie się komputerem: znajomość pakietu MS Office, umiejętność korzystania z Internetu i poczty elektronicznej. Znajmość programu ERP Comarch Optima.

Miejsce pracy:

Marcinków

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 100 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Skarżysku-Kamiennej

2022-07-01

Klient portalu Praca.pl

mazowieckie, Warszawa

2022-06-30

BBR Polska Sp. z o.o.

2022-06-30

Formanway

kujawsko-pomorskie, Bydgoszcz

2022-06-28

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy