Strona główna   >   Oferty pracy   >   Asystentka pośrednika w obrocie nieruchomościami

Asystentka pośrednika w obrocie nieruchomościami

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie, małopolskie / Kraków, dzisiaj

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Miejsce pracy: Kraków
Numer: StPr/24/5904
OBOWIĄZKI:
Odbieranie maili od klientów. Wykonywanie telefonów do klientów.Pozyskiwanie nowych ofert i umawianie na spotkania agentów.Kontakt telefoniczny i mailowy z kancelarią notarialną.Przygotowywanie dokumentacji do transakcji.Załatwianie spraw urzędowych.Tworzenie ofert wprowadzonych do systemu obsługi biura. Praca w zespole.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pośrednik w obrocie nieruchomościami
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
Uprawnienia: komunikatywność

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Kraków

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 994,4 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Wieluniu

łódzkie, Wieluń

dzisiaj

Lava Group S.C

mazowieckie, Warszawa, Ursynów, Metro Stokłosy

dzisiaj

Willson & Brown Sp. z o.o.

mazowieckie, Warszawa, Włochy

dzisiaj

Dussmann Polska Sp.z o.o.

mazowieckie, Warszawa, (centrum)