Strona główna   >   Oferty pracy   >   Asystentka kierownika projektu

Asystentka kierownika projektu

Powiatowy Urząd Pracy w Żaganiu, lubuskie / Szprotawa, 2024-02-05

Powiatowy Urząd Pracy w Żaganiu
Miejsce pracy: Szprotawa
Numer: StPr/24/0067
OBOWIĄZKI:
-Raportowanie postępów projektów do kierownika pochodzącego z Chin i posługującym się j. chińskim; -Współudział w sporządzaniu i nadzór nad realizacją harmonogramu; -Prowadzenie czynności o charakterze administracyjnym, takich jak organizowanie spotkań, sporządzanie faktur i kosztorysów; -Wsparcie kierownika projektu pochodzącego z Chin i posługującym się j. chińskim w bieżących pracach operacyjnych;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: chiński, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Szprotawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 6 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żaganiu

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Legnicy

dolnośląskie, Legnica

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Żywcu

śląskie, Żywiec

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Płocku

mazowieckie, Biała (pow. płocki, gm. Stara Biała), Biała

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Opolu

opolskie, Opole