Strona główna   >   Oferty pracy   >   Asystent/ka handlowca

Asystent/ka handlowca

Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej, lubelskie / Sławacinek Nowy, 2022-06-06

Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej
Miejsce pracy: Sławacinek Nowy
Numer: StPr/22/1073
OBOWIĄZKI:
udział w działaniach sprzedażowych i marketingowych, aktywne pozyskiwanie klientów, przygotowanie ofert i koordynacja ich realizacji oraz realizacja zamówień projektowych, do innych obowiązków należeć będzie również nadzór nad jakością, terminowością realizowanych zamówień, dbałość o prawidłowy obieg dokumentów i towarów magazynowych a także raportowanie danych finansowych dotyczących realizowanych projektów(godziny pracy 8-16)
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wykształcenie: średnie zawodowe

Miejsce pracy:

Sławacinek Nowy

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Białej Podlaskiej

dzisiaj

LUX MED Sp. z o.o.

mazowieckie, Warszawa

dzisiaj

Polska Kancelaria Brokerska Sp. z o.o.

dolnośląskie, Wrocław, Św. Antoniego 7

dzisiaj

Politechnika Wrocławska

dolnośląskie, Wrocław

dzisiaj

Contract Administration Sp. z o.o.