Strona główna   >   Oferty pracy   >   Asystentka działu legalizacji

Asystentka działu legalizacji

Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego, mazowieckie / Błonie, 2024-03-22

Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego
Miejsce pracy: Błonie
Numer: StPr/24/0203
OBOWIĄZKI:
- kompletowanie dokumentów klienta niezbędnych do realizacji zamówienia, tworzenia kart usług i archiwizacja dokumentów- sporządzanie kserokopii i skanów- wypełnianie wniosków w formie tradycyjnej i elektronicznej- ewidencjonowanie zamówień i wystawianie faktór- zamawianie tłumaczeń poświadczonych dokumentów, kontakt z tłumaczmi przysięgłymi, wstępne przygotowanie dokumentów do tłumaczenia (skanowanie, OCR, tworzenie tabel, przepisywanie danych liczbowych), sprawdzanie wykonanych tłumaczeń pod kątem kompletności- umawianie spotkań i prowadzenie kalendarza- przygotowywanie wstępnego materiału informacyjnego o działalności Działu Legalizacji do publikacji w mediach społecznościowych- przygotowywanie do nadania i odbiór przesyłek kurierskich- kontakt telefoniczny i meilowy z klientami w sprawach dotyczących statusu ich zamówień
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), humanistyczne
Język: rosyjski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Język: ukraiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

Osoba z dobrym stanem zdrowia

Miejsce pracy:

Błonie

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie

mazowieckie, Łazy (pow. piaseczyński, gm. Lesznowola), Łazy

wczoraj

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

małopolskie, Kraków

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia

kujawsko-pomorskie, Toruń