Strona główna   >   Oferty pracy   >   Asystentka dietetyka

Asystentka dietetyka

Powiatowy Urząd Pracy w Koninie, wielkopolskie / Konin, 2022-07-15

Powiatowy Urząd Pracy w Koninie
Miejsce pracy: Konin
Numer: StPr/22/0885
OBOWIĄZKI:
zaznajomienie z materiałami, dokumentami, kartami klientów oraz redagowanie, nauka umawiania, przekładania wizyt, badań analizy składu ciała, ustalania nowych terminów wizyt zgodnie ze standardami, zapoznanie ze specyfiką pracy w zespole dietetyków, zaznajomienie z obsługą internetowego grafiku, zapoznanie ze schematem dbania o porządek kartotek klientów, zaznajomienie z procedurami przeprowadzania badań składu ciała, wdrożenie do samodzielnego obsługiwania analizatora,
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Dietetyk
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

PO WER V kobieta poniżej. 30 r.

Miejsce pracy:

Konin

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Koninie

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu

małopolskie, Nowy Targ

wczoraj

Spedimex Sp. z o.o.

śląskie, Sosnowiec

wczoraj