Strona główna   >   Oferty pracy   >   Asystentka / Asystent księgowości

Asystentka / Asystent księgowości

Landi Renzo Polska Sp.zo.o., mazowieckie / Józefów, 2022-06-07

Ogłoszenie numer: 7017582, z dnia 2022-06-07

Landi Renzo Polska Sp. z o.o. - Światowy producent i dystrybutor samochodowych instalacji LPG/CNG.

Miejsce pracy: Józefów

Opis stanowiska

  • weryfikacja, klasyfikacją i wprowadzaniem dokumentów do systemu księgowego
  • wsparcie zespołu księgowości w realizacji innych zadań księgowych

Wymagania

  • umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy własnej oraz pracy w zespole
  • mile widziane doświadczenie w dziale księgowości
  • dobra znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza Excel)
  • wyższe wykształcenie (mile widziane kierunki: finanse i rachunkowość, ekonomia
  • znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • stabilne i bezpieczne warunki zatrudnienia
  • pakiety socjalne
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole

dzisiaj

CORTEN MEDIC TOMASZ SIKORA

mazowieckie, Warszawa

wczoraj

Staff Partners

2022-07-01

EPCM Executive Search

2022-07-01

EXCO A2A Polska Sp. z o.o.

mazowieckie, Warszawa, Ursynów