Strona główna   >   Oferty pracy   >   Asystent

Asystent

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu, dolnośląskie / Biskupice Podgórne, 2024-03-19

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Asystent
Miejsce pracy: Biskupice Podgórne
Numer: StPr/24/1102
OBOWIĄZKI:
Prace administracyjne w celu prawidłowego funkcjonowania pracodawcy, menadżer zarządzanie obiektami, prowadzenie działań związanych z bieżącą obsługą biurową, inne zadania zlecone przez pracodawcę, sporządzanie raportów, obsługa koreańskojęzycznego zarządu, kontakt z koreańskimi kontrahentami jako front deskForma umowy: umowa o pracę na czas nieokreślony, praca w godzinach od 8.00-16.00Miejsce pracy: ul. LG 1A, 55-040 Biskupice Podgórne
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Pracownik biurowy
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: koreański, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: biegła obsługa komputera, Internetu, Pakiet Office (WORD, EXCEL)

Wymagania inne:

Wykształcenie brak lub niepełne podstwowe mile widziane doświadczenie w koreańskim przedsiębiorstwie, albo w pracy z Koreańczykamibiegła obsługa komputera, Internetu, Pakiet Office ( word, Excel) znajomosć języka koreańskiego na poziomie B2 w mowie i piśmie

Miejsce pracy:

Biskupice Podgórne

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 do 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

dzisiaj

Szpital Kliniczny im. dr. Józefa Babińskiego SPZOZ w Krakowie

małopolskie, Kraków, Krowodrza

dzisiaj

Urząd Dozoru Technicznego

mazowieckie, Warszawa

dzisiaj

LUX MED Sp. z o.o.

dzisiaj

POLAQUA Sp. z o.o.

pomorskie, Gdynia, ul. Chwaszczyńska 133a