Strona główna   >   Oferty pracy   >   Asystent zespołu sprzedaży

Asystent zespołu sprzedaży

Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinku, zachodniopomorskie / Szczecinek, 2022-08-01

Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinku
Miejsce pracy: Szczecinek
Numer: StPr/22/0855
OBOWIĄZKI:
wsparcie zespołu sprzedaży w zakresie opracowania oferty techniczno- handlowej. Obsługa system,u ERP- aktualizowanie danych w systemie, kontakt z klientem, wykonywanie raportów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Preferowana osoba w trakcie studiów.Znajomość pakietu Office, zwłaszcza Excel.Dobra komunikacja, odpowiedzialność, predyspozycje do pracy z projektem/ produktem technicznym.Preferowana komunikatywna znajomość języka angielskiego

Miejsce pracy:

Szczecinek

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinku

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu

małopolskie, Nowy Targ

wczoraj

Spedimex Sp. z o.o.

śląskie, Sosnowiec

wczoraj