Strona główna   >   Oferty pracy   >   Asystent z językiem filipińskim i angielskim

Asystent z językiem filipińskim i angielskim

Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie, mazowieckie / Konstancin-Jeziorna, 2024-01-29

Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie
Miejsce pracy: Konstancin-Jeziorna
Numer: StPr/24/0205
OBOWIĄZKI:
wsparcie w bieżącym funkcjonowaniu działalności Spółki w związku z posiadanymi nieruchomościami i świadczonymi usługami, czynności administracyjne i czynności w zakresie utrzymania porządku, pomoc w organizacji pracy w spółce i adresowani zadań, kontakt z osobami związanymi z działalnością Spółki ( np. współpracownicy, kontrahenci) w języku obcym, wyjazdy poza stałe miejsce wykonywania pracy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: obsługa komputera

Wymagania inne:

j. angielski zaawansowany, j. filipiński zaawansowany, certyfikaty nie są wymagane-wymagana swobodna komunikacja, dobra organizacja pracy

Miejsce pracy:

Konstancin-Jeziorna

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Giżycku

warmińsko-mazurskie, Kruklanki

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim

wielkopolskie, Topola-Osiedle

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie

zachodniopomorskie, Szczecin

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie

śląskie, Wisła Wielka