Strona główna   >   Oferty pracy   >   Asystent spedytora

Asystent spedytora

Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Mazowieckim, mazowieckie / Grodzisk Mazowiecki, 2024-03-29

Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Mazowieckim
Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki
Numer: StPr/24/0096
OBOWIĄZKI:
Kontakt z podwykonawcami. Wprowadzanie zleceń transportowych. Poszukiwanie ładunków transportowych. Przygotowywanie wycen transportowych. Działania handlowe. Pozyskiwanie przewoźników do realizacji zaplanowanej trasy. Pozyskiwanie klientów do trasy potrzebnej dla prowadzonego samochodu. Samodzielne planowanie pracy podwykonawcy. Rozwiązywanie problemów podczas załadunków i rozładunków.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: obsługa komputera (znajomość programów MS-Office)

Wymagania inne:

znajomość dowolnego języka obcego europejskiego w mowie i piśmie na poziomie min. B1

Miejsce pracy:

Grodzisk Mazowiecki

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Mazowieckim

dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej

śląskie, Czechowice-Dziedzice

dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu

śląskie, Zabrze

dzisiaj

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

małopolskie, Kraków