Strona główna   >   Oferty pracy   >   Asystent / Specjalista ds. Obsługi Biura i Administracji

Asystent / Specjalista ds. Obsługi Biura i Administracji

Klient portalu Praca.pl, małopolskie / Olkusz, 2024-01-26

Ogłoszenie numer: 8729260, z dnia 2024-01-26

Klient portalu Praca.pl

Miejsce pracy: Olkusz

Opis stanowiska

  • Organizowanie sprawnej pracy biura (m.in. korespondencja, organizowanie spotkań)
  • Nadzór nad zaopatrzeniem w artykuły niezbędne dla funkcjonowania biura
  • Udział w obsłudze dokumentów związanymi ze sprzedażą towarów,  wysyłkami, magazynem
  • Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania magazynu socjalnego i pracowniczego związanego z BHP, kontrola jego stanów magazynowych
  • Rekrutacja pracowników
  • Umawianie spotkań rekrutacyjnych oraz działania administracyjne
  • Wsparcie kandydatów na wszystkich etapach rekrutacji, aż do podjęcia zatrudnienia
  • Koordynacja spraw związanych z badaniami wstępnymi, kontrolnymi i okresowymi

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe: ekonomia, administracja
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku co najmniej 2 lata
  • Bardzo dobra znajomość programów MS Office (Word, Excel)
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Nastawienie na współpracę i sprawną komunikację w zespole
  • Otwartość na nowe zadania, ludzi
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • Odpowiednie narzędzia pracy
  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie z przyjazną kulturą organizacyjną
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Dofinansowanie do abonamentu w sieci fitness

dzisiaj

AZONIK sp. z o.o.

podlaskie, Białystok, Józefa Marjańskiego 3/309

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Jędrzejowie

świętokrzyskie, Jędrzejów

wczoraj

Urząd Pracy Powiatu Krakowskiego

małopolskie, Kraków

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach

świętokrzyskie, Wola Jachowa