Strona główna   >   Oferty pracy   >   Asystent prokuratora

Asystent prokuratora

Powiatowy Urząd Pracy w Braniewie, warmińsko-mazurskie / Braniewo, 2023-01-18

Powiatowy Urząd Pracy w Braniewie
Miejsce pracy: Braniewo
Numer: StPr/23/0002
OBOWIĄZKI:
zgodny z przepisami ustawy "Prawo o prokuraturze" oraz wynikających z niej aktów wykonawczych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

Poziom wykształcenia: ukończone wyższe studia i uzyskany tytuł magistra lub zagraniczne studia uznane w PolsceUmiejętności: zgodnie z wymaganiami określonymi w Ustawie "Prawo o prokuraturze ". Szczegółowe informacje dotyczące wymagań oraz dokumenty aplikacyjne są dostępne na stronie internetowej:https://www.gov.pl/web/po-elblag/oferty-pracyTermin składania dokumentów - 1 lutego 2023 r.Okres zatrudnienia od marca 2023 do sierpnia 2023 z możliwością późniejszego zawarcia umowy o pracę na czas nieokreślony

Miejsce pracy:

Braniewo

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Braniewie

dzisiaj

Mosty Łódź S.A.

podkarpackie, Jarosław

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Kozienicach

mazowieckie, Kozienice

wczoraj

wczoraj