Strona główna   >   Oferty pracy   >   Asystent prawny

Asystent prawny

Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach, małopolskie / Wadowice, 2022-08-23

Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach
Miejsce pracy: Wadowice
Numer: StPr/22/1340
OBOWIĄZKI:

A. Część teoretyczna: 1. Zapoznanie się z przepisami bhp, p-poż. 2. Zapoznanie się z zasadami funkcjonowania Kancelarii Adwokackiej. B. Zadania wykonywane przez bezrobotnego w okresie odbywania stażu: 1. Wykonywanie prac administracyjno- biurowych. 2. Przyjmowanie interesantów i załatwianie ich niektórych spraw. 3. Samodzielne prowadzenie korespondencji. 4. Przyjmowanie, segregowanie i przekazywanie korespondencji. 5. Redagowanie pism. 6. Zapisywanie pism dyktowanych przez przełożonych. 7. Przyjmowanie i łączenie rozmów telefonicznych. 8. Prowadzenie kontroli terminów. 9. Przygotowywanie projektów dokumentów prawnych. 10. Przygotowywanie projektów prostych umów, wezwań do zapłaty, pozwów oraz innych pism prawnych. 11. Weryfikacja, edycja oraz formatowanie umów prawnych. 12. Porządkowanie i archiwizowanie dokumentów prawnych. 13. Wykonywanie prac asystenckich tj. przygotowywanie pism, rejestracja/ wysyłka korespondencji, wyjazdy do urzędów, notariusza etc. 14. Wykonywanie bieżących prac asystenckich zleconych przez przełożonego.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

Oferta stażu dla osób bezrobotnych w ramach Algorytmu. Wymagania organizatora: wykształcenie wyższe (studia prawnicze lub administracyjne ewentualnie inne humanistyczne), wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, chęć do zdobywania wiedzy, umiejętność pracy z informacjami poufnymi. Umiejętności organizacyjne i interpersonalne, umiejętność działania pod presją czasu.

Miejsce pracy:

Wadowice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wadowicach