Strona główna   >   Oferty pracy   >   Asystent nauczyciela w szkole - oferta stażu przeznaczona dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w urzędzie pracy w słupcy

Asystent nauczyciela w szkole - oferta stażu przeznaczona dla osób bezrobotnych zarejestrowanych w urzędzie pracy w słupcy

Powiatowy Urząd Pracy w Słupcy, wielkopolskie / Słupca, 2023-01-20

Powiatowy Urząd Pracy w Słupcy
Miejsce pracy: Słupca
Numer: StPr/23/0055
OBOWIĄZKI:
-opieka nad uczniami w świetlicy szkolnej- sprawowanie opieki nad uczniami podczas posiłków- przygotowanie pomocy dydaktycznych dla uczniów w świetlicy szkolnej- organizacja czasu wolnego w formie zabaw oraz pomoc w odrabianiu lekcji- opieka nadz dziećmi podczas wycieczek i wyjść poza teren szkoły
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

studium nauczycielskie. Brak przeciwskazań do pracy z dziećmi.

Miejsce pracy:

Słupca

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Słupcy

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Jeleniej Górze

dolnośląskie, Piechowice

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Żurominie

mazowieckie, Żuromin

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie

śląskie, Wisła Wielka

wczoraj

Wojewódzki Inspektorat Weterynarii w Łodzi

łódzkie, Piotrków Trybunalski