Strona główna   >   Oferty pracy   >   Asystent nauczyciela przedszkola

Asystent nauczyciela przedszkola

Powiatowy Urząd Pracy w Brzesku, małopolskie / Kąty, 2022-08-02

Powiatowy Urząd Pracy w Brzesku
Miejsce pracy: Kąty
Numer: StPr/22/0772
OBOWIĄZKI:

Wspierani dzieci w czynnościach obsługowych: jedzenie, ubieranie, czynności higieniczne. Nadzorowanie dzieci w trakcie odpoczynku, uczestnictwo w wycieczkach i spacerach dzieci. Czynności przygotowawcze do zabaw i zajęć oraz pomoc dzieciom pod kierunkiem nauczyciela w zajęciach. Porządkowanie zabawek i pomocy dydaktycznych, organizacja miejsca pracy zgodnie z zasadami BHP.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, kierunek: średnie ogólnokształcące lub średnie zawodowe

Wymagania inne:

Wymagana łatwość nawiązywania kontaktu z dziećmi.

Miejsce pracy:

Kąty

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Brzesku

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu

małopolskie, Nowy Targ

wczoraj

Spedimex Sp. z o.o.

śląskie, Sosnowiec

wczoraj