Strona główna   >   Oferty pracy   >   Asystent menedżera

Asystent menedżera

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu, dolnośląskie / Wrocław, 2022-11-10

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Wrocław
Numer: StPr/22/5991
OBOWIĄZKI:
Realizacja potrzeb klienta, realizacja zleconych zadań, planowanie i realizowanie działań marketingowych, współpraca z klientami, prowadzenie dokumentacji, asystowanie głównemu menedżerowi w powierzonych zadaniach, raportowanie do zarządu spółki w języku koreańskim. Praca w godzinach od 8.00-16.00, zatrudnienie na 1 rok
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: koreański, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia: obsługa komputera
Uprawnienia: ZAANGAŻOWANIE I ZDOLNOŚĆ SAMOORGANIZACJI PRACY I ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA POWIERZONE OBOWIĄZKI

Wymagania inne:

Wykształcenie średnie staż pracy 6 miesięcy, obsługa komputera zaangażowanie i zdolność samoroganizacji pracy i odpowiedzialność za powierzone obowiązki, znajomość języka koreańskiego na poziomie C1 w mowie i piśmie.

Miejsce pracy:

Wrocław

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 500 do 3 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

wczoraj

Spedimex Sp. z o.o.

wielkopolskie, Wysogotowo

2022-11-26

Powiatowy Urząd Pracy w Białogardzie

zachodniopomorskie, Białogard

2022-11-26

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

łódzkie, Łódź

2022-11-26

WBS Sp. z o.o.

małopolskie, Kraków