Strona główna   >   Oferty pracy   >   Asystent lekarza weterynarii

Asystent lekarza weterynarii

Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie, wielkopolskie / Leszno, 2022-08-09

Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie
Miejsce pracy: Leszno
Numer: StPr/22/0740
OBOWIĄZKI:
- asysta przy badaniu stanu zdrowia zwierząt,- asysta przy prowadzeniu badań,- asysta przy zabiegach chirurgicznych,- prowadzenie profilaktycznych akcji weterynaryjnych,- asysta przy badaniu zwierząt rzeźnych, mięsa i innych produktów pochodzenia zwierzęcego,- asysta przy szczepieniu zwierząt,- prowadzenie gospodarki lekami i sprzętem,- prowadzenie dokumentacji firmy
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, weterynaryjne

Miejsce pracy:

Leszno

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie

wczoraj

Klient portalu Praca.pl

małopolskie, Kraków

wczoraj

mazowieckie, Warszawa

wczoraj

Przedsiębiorstwo Budowlane BUDIREM

śląskie, Sosnowiec

wczoraj

SFS International Sp. z o.o.

śląskie, Katowice