Strona główna   >   Oferty pracy   >   Asystent łańcucha dostaw

Asystent łańcucha dostaw

Powiatowy Urząd Pracy w Żyrardowie, mazowieckie / Żyrardów, 2024-04-03

Powiatowy Urząd Pracy w Żyrardowie
Miejsce pracy: Żyrardów
Numer: StPr/24/0208
OBOWIĄZKI:
Koordynowanie projektów zlecanych przez Centralę w Chinach. Obsługa logistyczna. Komunikacja z klientem w Chinach. Tłumaczenia na język chiński i angielski. Przygotowywanie zleconych raportów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Język: chiński, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Żyrardów

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żyrardowie

wczoraj

Banimex

małopolskie, Myślenice

2024-04-30

Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Mazowieckim

mazowieckie, Grodzisk Mazowiecki

2024-04-30

WADIM PLAST SP. Z O.O.

mazowieckie, Reguły