Strona główna   >   Oferty pracy   >   Asystent Kierownika Działu Floty

Asystent Kierownika Działu Floty

AMJ sp. z o.o., lubuskie / Gorzów Wielkopolski, 2022-05-30

Ogłoszenie numer: 7003095, z dnia 2022-05-30

AMJ sp. z o.o.

Wypożyczalnia samochodów

Jeżeli kochasz samochody, interesujesz się motoryzacją, jesteś osobą komunikatywną i chcesz się rozwijać to dołącz do zespołu działającej na rynku ogólnopolskim wypożyczalni samochodów RENTIS SA jako:

Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

Opis stanowiska

  • prowadzenie ewidencji floty pojazdów
  • ewidencjonowanie przebiegów pojazdów
  • dbanie o obieg dokumentacji w firmie
  • raportowanie bieżącej obsługi pojazdów
  • monitorowanie stanu posiadanej floty
  • wparcie w procesach szkodowych

Wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne z maturą lub wyższe
  • wiedza techniczna z zakresu motoryzacji, budowy i eksploatacji samochodów
  • dobra znajomość obsługi komputera i programów biurowych (Word, Excel)
  • samodzielność i kreatywność
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • atrakcyjną i pełną wyzwań pracę
  • wynagrodzenie netto 2.500,00 – 3.800,00 PLN
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę