Strona główna   >   Oferty pracy   >   Asystent kierownika budowy (s)

Asystent kierownika budowy (s)

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie, małopolskie / Tarnów, 2022-11-13

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie
Miejsce pracy: Tarnów
Numer: StPr/22/3876
OBOWIĄZKI:
pomoc w koordynacji i nadzorze prowadzonych robót budowlanych, sporządzanie obmiarów powykonawczych robót, przygotowywanie przedmiarów i kosztorysów do przetargów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Wymagania inne:

Oferta stażu ALGORYTM.Wymagania: wykształcenie wyższe, inżynier budownictwa lub osoba po drugim roku studiów. Praca w Tarnowie od poniedziałku do piątku w godz. 07:00-15:00. Zakres obowiązków: pomoc w koordynacji i nadzorze prowadzonych robót budowlanych, sporządzanie obmiarów powykonawczych robót, przygotowywanie przedmiarów i kosztorysów do przetargów

Miejsce pracy:

Tarnów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie

dzisiaj

Spedimex Sp. z o.o.

wielkopolskie, Wysogotowo

dzisiaj

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy

mazowieckie, Warszawa

dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Łańcucie

podkarpackie, Wola Dalsza

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Lublinie

lubelskie, Lublin