Strona główna   >   Oferty pracy   >   Asystent działu kadr i płac

Asystent działu kadr i płac

Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu, kujawsko-pomorskie / Morgi, 2024-01-28

Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu
Miejsce pracy: Morgi
Numer: StPr/24/0051
OBOWIĄZKI:
Wsparcie administracyjne działu kadr i płac w bieżących zadaniach; zakładanie i prowadzenie akt osobowych; pomoc przy wprowadzaniu danych do naliczania płac; nadzorowanie ewidencji czasu pracy; prowadzenie ewidencji urlopów wypoczynkowych; archiwizacja dokumentacji płacowej; przygotowywanie prostych zestawień, raportów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Morgi

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świeciu

dzisiaj

Action S.A.

mazowieckie, Zamienie (pow. piaseczyński, gm. Lesznowola)

dzisiaj

Mosty Łódź S.A.

podkarpackie, Jarosław

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Lubinie

dolnośląskie, Lubin

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego

małopolskie, Nowy Sącz