Strona główna   >   Oferty pracy   >   Asystent d.s. kadr

Asystent d.s. kadr

Powiatowy Urząd Pracy w Gostyninie, mazowieckie / Pacyna, 2024-02-10

Powiatowy Urząd Pracy w Gostyninie
Miejsce pracy: Pacyna
Numer: StPr/24/0148
OBOWIĄZKI:
pomoc w prowadzeniu dokumentacji kadrowo-płacowej, koordynacja i realizacja działań związanych z prowadzeniem spraw pracowniczych oraz gromadzenie i właściwe przechowywanie informacji pracowników w aktach osobowych, obsługa procesów związanych z zatrudnieniem oraz rozwiązaniem umów o pracę, ewidencja czasu pracy, kontrola uprawnień pracowniczych niezbędnych do wykonywania zawodó wymagających specjalnych uprwanień, certyfikatów, tworzenie list płac oraz dokumentów rozliczeniowych do ZUS.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

staż w ramach Algorytmu.

Miejsce pracy:

Pacyna

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gostyninie

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Giżycku

warmińsko-mazurskie, Kruklanki

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowie Wielkopolskim

wielkopolskie, Topola-Osiedle

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Szczecinie

zachodniopomorskie, Szczecin

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Pszczynie

śląskie, Wisła Wielka