Strona główna   >   Oferty pracy   >   Asystent do spraw księgowości

Asystent do spraw księgowości

Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego, małopolskie / Nowy Sącz, 2022-08-09

Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego
Miejsce pracy: Nowy Sącz
Numer: StPr/22/1320
OBOWIĄZKI:

Wspomaganie pracy głównego księgowego firmy. Wprowadzanie, segregowanie, sprawdzanie poprawności dokumentów księgowych, wprowadzanie do systemu księgowego Comarch Optima, prowadzenie korespondencji, archiwizacja dokumentów itp. Staż w Nowym Sączu w godz. 8.00-16.00

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne

Wymagania dodatkowe:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne, specjalizacja: finanse i rachunkowość

Miejsce pracy:

Nowy Sącz

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego

wczoraj

Klient portalu Praca.pl

małopolskie, Kraków

wczoraj

mazowieckie, Warszawa

wczoraj

Przedsiębiorstwo Budowlane BUDIREM

śląskie, Sosnowiec

wczoraj

SFS International Sp. z o.o.

śląskie, Katowice