Strona główna   >   Oferty pracy   >   Asystent do spraw księgowości

Asystent do spraw księgowości

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach, śląskie / Gliwice, 2022-08-06

Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach
Miejsce pracy: Gliwice
Numer: StPr/22/1860
OBOWIĄZKI:

Oferta stażu dla osób młodych (do 30 roku życia) pozostających bez pracy na regionalnym rynku pracy, (Projekt POWER). Wykształcenie: wyższe; dobra znajomość programów Microsoft Word, Microsoft Excell; podstawowa wiedza z zakresu rachunkowości i finansów; zakres obowiązków: segregowanie, sprawdzanie, przeglądanie, księgowanie dokumentów; jedna zmiana; miejsce odbywania stażu: Gliwice

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Zawód: Asystent do spraw księgowości
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Miejsce pracy:

Gliwice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gliwicach

dzisiaj

MOSTOSTAL WARSZAWA S.A.

opolskie, Praszka

dzisiaj

LUX MED Sp. z o.o.

mazowieckie, Warszawa, Żoliborz, ul. Szamocka 6

dzisiaj

MOTOKARIERA S.C.

mazowieckie, Warszawa

dzisiaj

EBS Spółka Akcyjna