Strona główna   >   Oferty pracy   >   Asystent do spraw księgowości (prace interwencyjne)

Asystent do spraw księgowości (prace interwencyjne)

Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach, małopolskie / Gorlice, 2023-01-25

Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach
Miejsce pracy: Gorlice
Numer: StPr/23/0054
OBOWIĄZKI:
segregowanie dokumentów pod względem ich rodzaju; sprawdzanie dokumentów pod względem formalno - rachunkowym; wprowadzanie do systemu finansowo - księgowego zadekretowanych dokumentów; archiwizowanie dokumentów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

Wymagania inne:

wykształcenie wyższe - kierunek księgowość - mile widziany; staż pracy - 6 m-cy - mile widziany; znajomość j. angielskiego - poziom znajomości - B2 (średnio zaawansowany); prawo jazdy kat. B; umiejętność analitycznego myślenia; dokładność; rzetelność; komunikatywność; efektywna organizacja pracy

Miejsce pracy:

Gorlice

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 3 490 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Gorlicach

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Kozienicach

mazowieckie, Kozienice

wczoraj

wczoraj

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Łodzi

łódzkie, Łódź