Strona główna   >   Oferty pracy   >   Asystent / Asystentka

Asystent / Asystentka

POLPHARMA S.A., mazowieckie / Warszawa, 2024-03-21

JESTEŚMY DRUŻYNĄ POLPHARMYOdważnie wybiegamy w przyszłość, co sprawia, że jesteśmy czołowym zawodnikiem w obszarze farmacji. Nasz cel - dbanie o zdrowie - realizujemy dzięki wspólnemu działaniu wszystkich naszych zespołów od Produkcji po Sprzedaż. Możesz zostać częścią jednego z nich.
Szukamy osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Bieżące wsparcie Szefa i Działu
  • Rozliczanie faktur
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentacji działowej
  • Organizacja wyjazdów służbowych/warsztatów dla działu
  • Koordynacja kalendarza Szefa Działu
Oferujemy:
  • Umowa o pracę
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Karta Multisport
  • Szkolenia i rozwój kompetencji zawodowych
  • Paczki świąteczne dla dzieci
  • Jeden dodatkowy dzień wolny
  • Program emerytalny
Wymagania:
  • Znajomość pakietu Microsoft Office (Excel, Forms, Power Point)
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy, sumienność, odpowiedzialność
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
Jak wygląda proces rekrutacji?
  • Wysłanie CV
  • Krótka rozmowa telefoniczna
  • Spotkanie
  • Decyzja o zatrudnieniu
Pozostańmy w kontakcie
Zachęcamy do śledzenia zakładki polpharma/praca
i naszych profili w mediach społecznościowych.
www.instagram.com/team_polpharma
www.linkedin/company/polpharma

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego

mazowieckie, Ożarów Mazowiecki

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Świdniku

lubelskie, Świdnik

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu

wielkopolskie, Poznań

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Kamiennej Górze

dolnośląskie, Kamienna Góra