Strona główna   >   Oferty pracy   >   Asystent / Asystentka Zespołu

Asystent / Asystentka Zespołu

ZENTRALE TECHNIK Polska, mazowieckie / Pruszków, ul. Parzniewska 10 , 2022-08-14

Sukces zależy od pracy zespołowej!

STRABAG jest europejskim koncernem w branży technologii budowlanych. Dzięki zaangażowaniu kompetentnych pracowników oraz wykorzystaniu nowoczesnych maszyn i własnych surowców, realizuje z sukcesem inwestycje na całym świecie. Nie byłoby to możliwe bez pracy zespołowej – łączącej ze sobą różne kraje i branże budownictwa.

Zostań częścią naszego zespołu !

Miejsce pracy: Pruszków, ul. Parzniewska 10

Zadania

  • obsługa sekretariatu, dbania o prawidłowy obieg dokumentów biura
  • zamawianie materiałów biurowych i innych, niezbędnych dla funkcjonowania biura
  • wsparcie działu HR (badania lekarskie, szkolenia BHP etc.)
  • zakładanie projektów w programie koncernowym
  • wsparcie i kontrola rozliczeń projektów w konsultacji z działem rozliczeń w Austrii
  • wykonywanie archiwizacji korespondencji elektronicznej, obsługa korespondencji tradycyjnej wychodzącej, przychodzącej, kontrola listy projektów
  • wsparcie w organizacji spotkań, narad, przygotowaniu odpowiedniej dokumentacji
  • wsparcie przy opracowywaniu procedur
  • współpraca z biurem dyrekcji, oddziału oraz z innymi jednostkami organizacyjnym w Polsce, Niemczech i Austrii
  • wsparcie kierownika zespołu oddelegowanego do innej miejscowości w zadaniach administracyjnych

Wymagania

  • wykształcenie wyższe
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie bardzo dobrym, angielski na poziomie dobrym mile widziany
  • znajomość obsługi komputera - pakiet MS Office na poziomie bardzo dobrym (word, excel)
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, wielozadaniowość, umiejętność współpracy z zespołem
  • mile widziane prawo jazdy kategorii B

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.