Strona główna   >   Oferty pracy   >   Asystent / Asystentka Dziekana Kolegium Zarządzania oraz Kolegium Zarządzania

Asystent / Asystentka Dziekana Kolegium Zarządzania oraz Kolegium Zarządzania

Akademia Leona Koźmińskiego, mazowieckie / Warszawa, 2024-02-21

Akademia Leona Koźmińskiego jest szkołą wyższą o szerokim profilu biznesowym (zarządzanie, finanse i ekonomia, prawo), uznawaną wg dziennika „Financial Times” za najlepszą szkołę biznesu w Europie Środkowo-Wschodniej. ALK jest również liderem rankingu uczelni ekonomicznych w Polsce wg „Perspektyw” i od wielu lat zajmuje I miejsce wśród szkół niepublicznych. ALK posiada też trzy najważniejsze akredytacje międzynarodowe – tzw. „potrójną koronę”: EQUIS, AMBA i AACSB, którą ma zaledwie 6 proc. szkół biznesowych na świecie, w tym takie uczelnie jak Yale i Harvard University. ALK jest pierwszą i jak do tej pory jedyną uczelnią w Polsce z wyznaczonymi celami zrównoważonego rozwoju ONZ.

Akademia Leona Koźmińskiego
prowadzi rekrutację na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 3/ADM/ADz ZiFiE/24
Główne zadania:
  • wspieranie Dziekana w codziennych aktywnościach zawodowych,
  • zapewnienie obiegu dokumentacji i płynności komunikacji przy współpracy z pozostałymi działami uczelni,
  • prowadzenie i nadzór kalendarza, organizacja i obsługa spotkań, sporządzanie notatek,
  • wspieranie komunikacji z klientami wewnętrznymi oraz zewnętrznymi (również w języku angielskim),
  • pomoc w przygotowywaniu dokumentów związanych z procedurami akademickimi i administracyjnymi,
  • przygotowywanie materiałów, zestawień, baz i raportów na potrzeby realizacji bieżących działań,
  • wspieranie Dziekana i Prodziekanów Kolegium Zarządzania w koordynacji projektów związanych z rozwojem uczelni i okresowymi akredytacjami, w tym związanymi z oceną PKA,
  • ścisła współpraca z Kierownikiem dziekanatu ZiFiE w zakresie powyższych zadań oraz innych zadań uzgodnionych przez Dziekana i Kierownika dziekanatu.
Wymagania:
  • preferowane wykształcenie wyższe licencjackie, minimum – wykształcenie średnie,
  • mile widziane doświadczenie w pracy administracyjnej lub obsłudze klienta biznesowego,
  • znajomość języka angielskiego min. na poziomie B2 (preferowane posiadanie certyfikatu),
  • znajomość obsługi pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point oraz MS Teams),
  • umiejętność efektywnej komunikacji, sprawność działania w kontakcie z klientem,
  • elastyczność i bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność zarządzania projektami,
  • mile widziana umiejętność obsługi urządzeń biurowych i programów typu Canva.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w ramach pełnego etatu,
  • zadaniowy czas pracy, elastyczną formę z możliwością pracy zdalnej (1-2 dni w tygodniu),
  • rozwijającą pracę w międzynarodowym środowisku,
  • możliwość korzystania z oferty ALK na preferencyjnych warunkach,
  • on-linowe i stacjonarne kursy języka angielskiego,
  • możliwość udziału w szkoleniach i rozwoju zawodowego,
  • dostęp do zasobów biblioteki uczelnianej,
  • pakiet prywatnej opieki medycznej,
  • benefity w ramach świadczeń socjalnych.
Uprzejmie informujemy, że przesyłając zgłoszenie rekrutacyjne zgadza się Pani/Pan na przetwarzanie przez Akademię Leona Koźmińskiego, ul. Jagiellońska 59, 03-301 Warszawa, Pani/Pana danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu realizacji procesu rekrutacji, prowadzonego przez Akademię Leona Koźmińskiego, na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, przez czas trwania rekrutacji.

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi na wybrane zgłoszenia.

wczoraj

Action S.A.

mazowieckie, Zamienie (pow. piaseczyński, gm. Lesznowola)

wczoraj

Portal Praca.pl

mazowieckie, Warszawa, Ursynów, Al. KEN 18

wczoraj

Euro-Truck Sp. z o.o.

mazowieckie, Mroków

2024-02-25

Powiatowy Urząd Pracy w Stalowej Woli

podkarpackie, Stalowa Wola