Strona główna   >   Oferty pracy   >   Asystent / Asystentka Dyrektora Finansowego - Księgowy / Księgowa

Asystent / Asystentka Dyrektora Finansowego - Księgowy / Księgowa

TSL Sp. z o.o., lubelskie / Chełm, ul. Fabryczna 6, 2022-11-29

TSL Sp. z o.o. wiodąca na rynku firma transportowa, specjalizująca się w krajowym oraz międzynarodowym transporcie gazów, paliw, produktów chemicznych oraz płynnych artykułów spożywczych, poszukuje kandydata/tki na stanowisko:

Miejsce pracy: Chełm, ul. Fabryczna 6
Opis stanowiska:
  • wspomaganie pracy działu księgowości (pełna księgowość) oraz wspomaganie pracy dyrektora finansowego (kontroling, pozyskiwanie funduszy, rozliczenia finansowe)
Wymagania:
  • doświadczenie w pracy w dziale księgowym/ finansowym/ biurze rachunkowym
  • dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (finanse, księgowość, ekonomia)
  • mile widziana znajomość programu Symfonia
  • umiejętności analityczne
  • samodzielność, dokładność, zaangażowanie
  • chęć do nauki i rozwoju
 Oferujemy:
  • pracę w dużej, stabilnej firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość przystąpienia do Multisport
Prosimy o zamieszczenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych.”

wczoraj

Contract Administration Sp. z o.o.

mazowieckie, Warszawa

wczoraj

Murapol Centrum Usług Wspólnych sp. z o.o.

śląskie, Bielsko-Biała, Partyzantów 49

2022-12-01

Powiatowy Urząd Pracy w Augustowie

podlaskie, Augustów

2022-11-30

Powiatowy Urząd Pracy w Kozienicach

mazowieckie, Kozienice