Strona główna   >   Oferty pracy   >   Asystent / Asystentka ds. Księgowości

Asystent / Asystentka ds. Księgowości

Ursyn Car , mazowieckie / Warszawa, Ursynów, 2022-06-03

Miejsce pracy: Warszawa, Ursynów

Zadania:
  • księgowanie, dekretowanie wyciągów bankowych i raportów kasowych;

  • uzgadnianie sald z kontrahentami;

  • wystawianie not odsetkowych;

  • nadzór nad aktualnymi dokumentami kontrahentów i wprowadzanie zmian w systemie Auto Stacja;

  • kompletowanie dokumentów do spraw sądowych i przedsądowych;

  • bieżące sprawy księgowe.
Wymagania:
  • min. wykształcenie średnie ekonomiczne;
  • terminowości, sumienności i dokładności w wykonywaniu powierzonych zadań oraz bardzo dobrej organizacji pracy;
  • otwartości na zmiany oraz chęci zdobywania wiedzy z różnych obszarów.
Oferujemy:
  • gwarantujemy ciekawą, stałą pracę w stabilnej firmie z wieloletnim doświadczeniem;
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • konkurencyjne wynagrodzenie;
  • możliwość rozwoju i awansu;
  • współpracę z prężnie działającym, profesjonalnym zespołem;
  • przyjazne środowisko pracy.