Strona główna   >   Oferty pracy   >   Asystent / Asystentka ds. Kadr i Płac

Asystent / Asystentka ds. Kadr i Płac

Dussmann Polska Sp.z o.o., mazowieckie / Warszawa, Śródmieście, ul. Twarda 18, 2024-02-09

Miejsce pracy: Warszawa, Śródmieście, ul. Twarda 18

Dussmann Polska Sp. z o.o., międzynarodowa firma świadcząca usługi z zakresu Facility Management, do swojego Zespołu poszukuje kandydatów na stanowisko:

ASYSTENT/KA ds. Kadr i Płac

Miejsce pracy: Warszawa ul. Twarda 18

Opis stanowiska:
  • Wsparcie działu w bieżących pracach związanych z obsługą kadrowo-płacową pracowników i zleceniobiorców.
Zakres obowiązków:
  • Prowadzenie dokumentacji pracowniczej związanej z nawiązaniem, przebiegiem i ustaniem stosunku pracy i umów cywilnoprawnych oraz aktualizowanie danych w systemie kadrowo-płacowym Enova.
  • Nadzór nad prawidłowym procesem obiegu dokumentów związanych z zatrudnieniem obcokrajowców.
  • Pomoc w przygotowywaniu listy płac i naliczaniu wynagrodzeń.
  • Pomoc w sporządzaniu deklaracji ZUS oraz sprawozdań GUS.
  • Przygotowywanie dokumentacji do archiwizacji, zaświadczeń dla pracowników, skierowań na badania lekarskie oraz obsługa korespondencji i wsparcie w obsłudze benefitów pracowniczych.
  • Sporządzanie raportów, zestawień i analiz z zakresu administracji płac i kadr.
Oferujemy:
  • Uczciwe wynagrodzenie w oparciu o Umowę o Pracę.
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00.
  • Wsparcie merytoryczne przełożonego oraz przyjazną atmosferę w pracy.
  • Pakiet ciekawych szkoleń.
  • Szansę na kształtowanie osobistych i zawodowych kompetencji.
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej.
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego oraz pakiet Multisport.
Oczekujemy:
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • Znajomości języka angielskiego.
  • Obsługi pakietu MS Office.

dzisiaj

Portal Praca.pl

mazowieckie, Warszawa, Ursynów, Al. KEN 18

wczoraj

Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

małopolskie, Kraków

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Głogowie

dolnośląskie, Głogów

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Sandomierzu

świętokrzyskie, Sandomierz