Strona główna   >   Oferty pracy   >   Asystent agenta ubezpieczeniowego

Asystent agenta ubezpieczeniowego

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim, łódzkie / Piotrków Trybunalski, 2022-09-22

Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim
Miejsce pracy: Piotrków Trybunalski
Numer: StPr/22/1455
OBOWIĄZKI:

rozwijanie umiejętności sprzedażowych, prezentowanie oferty obsługa urzadzeń biurowych segregowanie i archiwizowanie dokumentów windykacja należności opracowywanie ofert ubezpieczeń przyjmowanie od klientów ofert oraz wniosków o ubezpieczenie

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie branżowe
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne
Uprawnienia: Obsługa komputera
Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole (zdolności interpersonalne)

Miejsce pracy:

Piotrków Trybunalski

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 565 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piotrkowie Trybunalskim

dzisiaj

Kingspan Light + Air || Essmann Polska

mazowieckie, Warszawa

dzisiaj

Mosty Łódź S.A.

podlaskie, Zambrów

wczoraj

ADN Akademia Sp. z o.o. Sp. k.

mazowieckie, Warszawa, Browary Warszawskie

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

dolnośląskie, Chrząstawa Mała