Strona główna   >   Oferty pracy   >   Aspirant pracy socjalnych

Aspirant pracy socjalnych

Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach, wielkopolskie / Obrzycko, 2024-05-12

Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach
Miejsce pracy: Obrzycko
Numer: StPr/24/0421
OBOWIĄZKI:
- pomoc w sporządzaniu sprawozdań, - pomoc w przeprowadzaniu wywiadów środowiskowych,- prace administracyjne,- wysyłanie korespondencji,- obsługa komputera,
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

- wykształcenie co najmniej średnie maturalne, mile widziane wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów praca socjalna, pedagogika, psychologia, socjologia ZAKRES OBOWIĄZKÓW:- pomoc w sporządzaniu sprawozdań, - pomoc w przeprowadzaniu wywiadów środowiskowych,- prace administracyjne,- wysyłanie korespondencji,- obsługa komputera,

Miejsce pracy:

Obrzycko

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szamotułach

wczoraj

Coloplast Business Centre Sp z o.o.

zachodniopomorskie, Szczecin

wczoraj

UNIBEP S.A.

mazowieckie, Warszawa, ul. Annopol

wczoraj

Monday Development

kujawsko-pomorskie, Włocławek

wczoraj

Uniwersytet Wrocławski

dolnośląskie, Wrocław, ul. Fryderyka Joliot-Curie 14a