Strona główna   >   Oferty pracy   >   Archiwista. wydział spraw cudzoziemców (anna gajcy-raczkowska)

Archiwista. wydział spraw cudzoziemców (anna gajcy-raczkowska)

Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego, mazowieckie / Warszawa, 2022-09-19

Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/22/0412
OBOWIĄZKI:
- Zapoznanie się z przepisami bezpieczeństwa i higieny pracy oraz przepisami przeciwpożarowymi.- Zapoznanie się z Regulaminem Pracy Mazowieckiego Urzędu Wojewódzkiego w Warszawie, Polityką bezpiecznej pracy w systemach informatycznych, Polityką antydyskryminacyjną i antymobbingową oraz przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych.- Zapoznanie się z zadaniami realizowanymi przez Mazowiecki Urząd Wojewódzki w Warszawie (ogólnie) ze szczególnym uwzględnieniem zadań Wydziału. - Zapoznanie się z obiegiem dokumentów w Wydziale.- Zapoznanie się z rodzajami postępowań legalizujących pobyt cudzoziemców na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.- Zapoznanie się z instrukcją kancelaryjną i jednolitym rzeczowym wykazem akt.- Zapoznanie się z zasadami archiwizowania dokumentów. - Aktywna praca na arkuszu kalkulacyjnym Excel.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: obsługa komputera

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 489 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego

2022-10-02

Archiwum Państwowe w Opolu

opolskie, Opole

2022-09-30

Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w m.st. Warszawie S.A.

mazowieckie, Warszawa

2022-09-28

Powiatowy Urząd Pracy w Jarosławiu

podkarpackie, Jarosław

2022-09-27

Powiatowy Urząd Pracy w Kłobucku

śląskie, Kłobuck