Strona główna   >   Oferty pracy   >   Aasystent ds. planowania

Aasystent ds. planowania

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu, dolnośląskie / Nowa Wieś Wrocławska, 2023-01-11

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Miejsce pracy: Nowa Wieś Wrocławska
Numer: StPr/22/6965
OBOWIĄZKI:

Udział w zarządzaniu wynikami finansowymi, rentownością jednostek w UE, CRM ( zarządzanie związane z klientami) i monitorowanie korytarza sprzedaży; asysta w nadzorowaniu strategii oddziałów w UE; monitorowanie pracy, sporządzanie raportów w języku koreańskim przed przełożonym, udział w wideokonferencjach w języku koreańskim, określanie misji, długoterminowych celów, wartości i planów strategicznych; inicjowanie i prowadzenie badań mających na celu usprawnienie i rozwój poszczególnych obszarów działalności przedsiębiorstwa lub instytucji; identyfikowanie kluczowych problemów i czynników rozwoju oddziałów; analizowanie istotnych wskaźników działalności organizacji w celu wskazania obszarów, które powinny się zmieniać; dokonywanie analiz strategicznych i inne. Praca w godz.: 9:00-17:00. Przewidywany okres zatrudnienia: 3 lata.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Język: koreański, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

wykształcenie: wyższe, staż pracy: 2 lata, biegła znajomość języka koreańskiego (C2)

Miejsce pracy:

Nowa Wieś Wrocławska

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 18 000 do 18 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

2023-01-27

KLIMEK I KLIMEK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SK

mazowieckie, Janki

2023-01-26

Optim Human Sp. z o.o.

wielkopolskie, Poznań

2023-01-25

EXCO A2A Polska Sp. z o.o.

mazowieckie, Radom

2023-01-25

Komplex-Torus Sp. z o.o.

mazowieckie, Warszawa, Ursus