Strona główna   >   Oferty pracy   >   Site Assistant

Site Assistant

Globetek Sp. z o.o., / , 2022-10-03

Globetek jest międzynarodową agencją rekrutacyjną wyspecjalizowaną w usługach dla przedsiębiorstw sektora przemysłowego. Działając na globalnym rynku współpracuje z największymi korporacjami branży energetycznej, petrochemicznej, budowlanej, konstrukcyjnej czy produkcji i automatyki, pozyskując dla nich wykwalifikowaną kadrę i dostarczając zaawansowane rozwiązania HR.

Zakres obowiązków:
  • Organizowanie spotkań wg uzgodnień Dyrekcji Budowy
  • Prowadzenie rejestru i dystrybucja protokołów ze spotkań
  • Prowadzenie rejestru dokumentów przychodzących i wychodzących z sekretariatu budowy
  • Pozyskiwanie i merytoryczna weryfikacja pozyskanych ofert
  • Realizowanie zakupów i usług na budowie (artykuły spożywcze, biurowe, artykuły BHP i przemysłowe) niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania biura budowy
  • Rozliczanie kosztów prowadzenia Biura Budowy
  • Prowadzenie rejestru godzin i nadgodzin pracy w systemie zgodnie z zasadami Czasu Pracy
  • Wystawianie wniosków na przepustki na teren budowy
  • Organizowanie zakwaterowania i transportu dla nowych pracowników
  • Organizowanie i nadzorowanie pracy firm świadczących usługi dla biura budowy (ochrona, sprzątanie, obsługa IT, bieżące naprawy)
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku administracyjnym w branży przemysłowej (na budowie)
  • Doświadczenie w pracy związanej z prowadzeniem biura
  • Biegła, praktyczna znajomość pakietu Ms Office
  • Bardzo dobry poziom znajomości języka niemieckiego i angielskiego w mowie i piśmie
Oferujemy:
  • Praca na zagranicznym projekcie przemysłowym (Austria)
  • Współpraca B2B
  • Wynagrodzenie zależne od doświadczenia.

wczoraj

Mosty Łódź S.A.

podlaskie, Zambrów

wczoraj

IT CONNECT Sp. z o.o.

mazowieckie, Warszawa

wczoraj

Emtor Spółka z o.o.

małopolskie, Kraków