Strona główna   >   Oferty pracy   >   Asystent / Asystentka Księgowości

Asystent / Asystentka Księgowości

PRK7 Nieruchomości Sp. z o.o., mazowieckie / Warszawa, ul. Leszno 12, 2022-08-26

PRK 7 Nieruchomości Sp. z o.o. jest Spółką deweloperską zajmującą się budową i sprzedażą nieruchomości. W swojej działalności od 2003 roku wybudowała i sprzedała ok. 1500 lokali w budynkach jednorodzinnych i wielorodzinnych na terenie Warszawy i okolic.

Aktualnie do naszego zespołu prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa, ul. Leszno 12
Opis stanowiska:
  • Opisywanie dokumentów księgowych.
  • Kompletowanie i archiwizacja dokumentów.
  • Wprowadzanie danych do systemu finansowo-księgowego.
  • Wsparcie działu księgowości w bieżących zadaniach.
Wymagania:
  • Wykształcenie kierunkowe – średnie lub w trakcie studiów z obszaru księgowego – preferowane.
  • Pierwsze doświadczenie zawodowe związane z księgowością – mile widziane.
  • Zainteresowanie obszarem rachunkowości, chęć zdobywania wiedzy i rozwoju w tym kierunku.
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office, w tym MS Excel.
  • Entuzjazm i zaangażowanie.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę poprzedzone umową na czas próbny.
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia.
  • Pakiet benefitów (ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie na życie, karta Multisport)
  • Elastyczny czas pracy.
  • Ciekawa, pełna wyzwań praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Możliwość zdobycia unikatowych doświadczeń i dalszego rozwoju zawodowego.
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy.