Strona główna   >   Oferty pracy   >   Technik prac biurowych

Technik prac biurowych

Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku, pomorskie / Słupsk, 2021-02-22

Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku
Miejsce pracy: Słupsk
Numer: StPr/21/0249
OBOWIĄZKI:
1) obsluga programu SIP Libra;2) zszywanie i mumerowanie akt podrecznych prokuratora;3) przepisywanie pism na komputerze;4) przyjmowanie i selekcjonowanie korespondencji;5) kserowanie dokumentów;6) przygotowywanie akt i innych dokumentów do archiwum zakładowego;7) obsługa urządzeń biurowych: fax,kserokopiarka, komputer;8) roznoszenie poczty do sekretariatów;9) pomoc w porzadkowaniu akt osobowych pracowników;10) kompletowanie spraw na wokandy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
Uprawnienia: obsługa komputera i urządzeń biurowych

Wymagania inne:

Rekrutacja w ramach programów : RPO- EFS: skierowana do osób bezrobotnych powyżej 30 roku życia spełniających dodatkowo co najmniej jeden z nw. warunków pozostawają bez pracy dłużej niż rok lub posiadają orzeczenie o niepełnisprawności;POWER- EFS: program skierowany do osób bezrobotnych w wieku do 29 roku życia w tym: osoby do 25 roku życia pozostające w ewidencji urzędu pracy nie dłużej niż 4 miesiące,

Miejsce pracy:

Słupsk

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku

dzisiaj

LeasingTeam Professional

małopolskie, Kraków

dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Kętrzynie

warmińsko-mazurskie, Kętrzyn

dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Zielonej Górze

lubuskie, Sulechów

dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Sanoku

podkarpackie, Sanok