Strona główna   >   Oferty pracy   >   Technik prac biurowych

Technik prac biurowych

Powiatowy Urząd Pracy w Malborku, pomorskie / Groblica, 2021-02-11

Powiatowy Urząd Pracy w Malborku
Miejsce pracy: Groblica
Numer: StPr/21/0047
OBOWIĄZKI:

Zakładanie i prowadzenie dokumentacji biurowej, prowadzenie listy adresowej, pocztowej i telefonicznej, przyjmowanie korespondencji, prowadzenie dokumentacji kanceklaryjno-biurowej, uzgadnianie spotkań z kontrahentami, organizacja spotakan służbowych, kupowanie materiałów biurowych, obsługiwanie urządzeń techniki biurowej, inne zlecone zadania przez właściciela firmy

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: Obsługa komputera

Miejsce pracy:

Groblica

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Malborku

wczoraj

Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku

pomorskie, Gdańsk

wczoraj

Morad Sp. z o.o.

pomorskie, Tuchom

wczoraj

Agrocentrum Sp. z o.o.

opolskie, Księży Las k./Strzelec Opolskich

wczoraj

Ekos Poznań Sp. z o.o.

wielkopolskie, Poznań