Strona główna   >   Oferty pracy   >   Technik budowy

Technik budowy

Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie, łódzkie / Bełchatów, 2021-02-03

Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie
Miejsce pracy: Bełchatów
Numer: StPr/21/0099
OBOWIĄZKI:

Udział we współpracy z kierownikami projektu i kierownikami budów w przygotowaniu ofert na wykonywanie robót. Sprawdzanie zgodności ofert i negocjacji z otrzymanym zleceniem. Przygotowywanie i weryfikacja ustaleń treści umowy. Prowadzenie dokumentacji budowy. Przygotowywanie dokumentacji powykonawczej obiektu budowlanego. Godziny odbywania stażu od poniedziałku do piątku w godz. 7:00 - 15:00 (zgodnie z programem stażu). Miejsce wykonywania stażu Bełchatów, ul. Olsztyńska 3 oraz teren województwa łódzkiego.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak, kierunek: średnie
Wykształcenie: średnie zawodowe, budowlane, kierunek: średnie, kierunek budownictwo

Miejsce pracy:

Bełchatów

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Bełchatowie

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

dolnośląskie, Bielany Wrocławskie

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie

małopolskie, Tarnów

wczoraj

Gdański Urząd Pracy

pomorskie, Gdańsk

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Chrzanowie

małopolskie, Chrzanów