Strona główna   >   Oferty pracy   >   Technik administracji

Technik administracji

Powiatowy Urząd Pracy w Myślenicach, małopolskie / Myślenice, 2021-02-18

Powiatowy Urząd Pracy w Myślenicach
Miejsce pracy: Myślenice
Numer: StPr/21/0198
OBOWIĄZKI:

Zapoznanie z regulaminem Organizacyjnym, Statutem Starostwa, zapoznanie z instrukcją kancelaryjną oraz podstawowymi aktami regulującymi pracę urzędu, praktyczne zapoznanie się z czynnościami pracy wykonywanymi na stanowiskach w Wydziale geodezji, kartografii i Katastru. Prowadzenie ewidencji gruntów i budynków, archiwizowanie dokumentów.

WARUNKI PRACY:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe, brak

Miejsce pracy:

Myślenice

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Myślenicach

dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Sokołowie Podlaskim

mazowieckie, Sokołów Podlaski

dzisiaj

EWT Automotive Polska Sp. z o.o.

warmińsko-mazurskie, Olsztyn

dzisiaj

Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu

warmińsko-mazurskie, Elbląg