Strona główna   >   Oferty pracy   >   Technik administracji

Technik administracji

Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego, małopolskie / Krynica-Zdrój, 2021-02-24

Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego
Miejsce pracy: Krynica-Zdrój
Numer: StPr/21/0264
OBOWIĄZKI:
Prowadzenie dziennika korespondencjido wysyłki (j. polski, j. angielski). Redagowanie pism urzędowych, sporządzanie sprawozdań z posiedzeń, spotkań roboczych. Obsługa urządzeń techniki biurowej. Staż w godz. 7.30-15.30
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

Wymagania inne:

wymagane wykształcenie wyższe (specjalności: informatyka, administracja, turystyka, ekonomia, filologia)

Miejsce pracy:

Krynica-Zdrój

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Nowosądeckiego

dzisiaj

CCC S.A.

dolnośląskie, Polkowice

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu

dolnośląskie, Bielany Wrocławskie

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowie

małopolskie, Tarnów